Věrnostní program

 

Pro uskutečnění objednávky u nás sice nemusíte být zaregistrováni, ale proč přicházet o výhody, které Vám registrace může nabízet?

Pro naše registrované zákazníky, kteří se k nám vracejí, nabízíme věrnostní systém odměňování - slev na další nákupy. Čím více u nás nakoupíte, tím vyšší dosáhnete slevy na další nákupy.

Výše slev pro registrované zákazníky se odvozuje podle klíče uvedeného v následující tabulce:

Výše součtu hodnot předchozích objednávek nad Výše slevy na další nákupy
1000 Kč 1.5%
2000 Kč 2.5%
5000 Kč 3.5%
10 000 Kč 5%
20 000 Kč 7%

 

 

 

 

 

Po dosažení určité hladiny podle celkové výše hodnoty předchozích objednávek (může být klidně jen jedna, např. za 1000 Kč) , uvidí přihlášený registrovaný zákazník zboží již po slevě které dosáhl, viz tabulka. Rozhodující je tedy součet hodnoty všech objednávek, ne jejich počet. Není ani rozhodující čas, za který dosáhnete požadované výše. Můžete klidně učinit první objednávku za 500 Kč a další třeba až za půl roku, nebo za rok.

Sleva na následné nákupy je uplatňována na veškeré zboží automaticky, kromě již akčního zboží. U tohoto zboží je rozhodující výše akční slevy. Pokud je vyšší, než jakou zákazník docílil, bere se ta akční. Např. na akční zboží je poskytnuta sleva 10% a zákazník má slevu 5%. V tomto případě zůstává sleva 10%.

Příroda k nám již zná cestu... A Vy?

 

Biolka, s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu výši slev a podmínek pro jejich získání. Na uplatnění věrnostních slev nevzniká právní nárok.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.